Opis
Ta lampa warsztatowa jest kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami z gamy Erbauer. Po prostu wyjmij baterię z dowolnego narzędzia i włóż ją do reflektora w miejscu pracy. Gdy bateria jest prawie rozładowana, dostarczony kabel umożliwia dalszą pracę. Po prostu wyjmij baterię i podłącz kabel do gniazdka. Dzięki mocy 2000 lumenów (20 W) ta lampa warsztatowa spełni wszystkie Twoje potrzeby. Zapewnia mocne i bardzo przyjemne oświetlenie dla lepszych warunków pracy i zwiększonego poziomu precyzji. Oświetlenie LED ma wiele zalet w porównaniu z innymi technologiami: jest oświetleniem trwałym, odpornym i ekonomicznym. Dzięki możliwości obrotu o 300° i 11 nacięciom orientacyjnym, niezależnie od lokalizacji, możesz skierować jego światło na obszar roboczy.
- Ta lampa robocza jest zgodna ze wszystkimi akumulatorami z serii Erbauer. Wystarczy wyjąć akumulator z dowolnego narzędzia i włożyć go do lampy roboczej
- Jeżeli poziom naładowania akumulatora jest niski, dołączony przewód umożliwia kontynuowanie pracy. Wystarczy wyjąć akumulator i podłączyć przewód do gniazda
- Ze względu na jasność 2000 lumenów (20W) lampa robocza spełni wszelkie oczekiwania. Wygodne oświetlenia wysokiej jakości, zapewnia lepsze warunki pracy i wyższy poziom precyzji
- Oświetlenie LED ma wiele zalet względem innych technologii — jest trwałe, wytrzymałe i ekonomiczne
- Bez względu na umieszczenie lampy, obrót o 300° i regulacja w zakresie 11 pozycji, umożliwia skierowanie intensywnego światła na obszar roboczy pod idealnym kątem
- Wygodne oświetlenia wysokiej jakości zapewnia lepsze warunki pracy i wyższy poziom precyzji
| Marka | Erbauer |
|---|---|
| Typ żarówki | Zintegrowana |
| Technologia oświetleniowa | LED |
| Liczba diod LED | 40 diod LED |
| Typ układu LED | Dioda SMD (surface mounted diode) |
| Mocowanie gwintu żarówki | Zintegrowana |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Lumeny | 2000lm |
| Natężenie światła w trybie niskim | 1000lm |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Żywotność | 30000h |
| Zasięg światła | 50m |
| Kąt świecenia | 100° |
| Typ przełącznika | Przycisk |
| Szerokość produktu | 213mm |
| Głębokość produktu | 177mm |
| Wysokość produktu | 232mm |
| Długość kabla | 1.5m |
| Materiał | Aluminium, tworzywo sztuczne, stal |
| Waga produktu | 1.5kg |
| Kształt produktu | Kwadratowy |
| Kolor | Czarny, niebieski i czerwony |
| Funkcje | Light setting: 100% – 50% – Off |
| Źródło zasilania | Zasilanie z akumulatora i sieciowe |
| Liczba baterii/akumulatorów w zestawie | 0 |
| Kompatybilna technologia akumulatora | EXT |
| Napięcie zasilania | 220 – 240V |
| Napięcie | 18V |
| Moc wyjściowa | 20W |
| Dostępne akcesoria | Statyw Erbauer i akumulatory Erbauer EXT |
| W zestawie | Przewód IP20 z wtyczką do użytku w Unii Europejskiej, 1,5 m. |
| Mocowania i łączenia w zestawie | Tylko łączenia w zestawie |
| Obszar zastosowania | Wewnątrz |
| Poziom ochrony | IP20 |
| Odporność na wodę | Brak odporności na wodę |






