Opis
Zaawansowana technologia tłumienia drgań zapewnia wyjątkowy komfort pracy nawet podczas długotrwałego szlifowania. Szlifierka mimośrodowa Erbauer G2 18 V bez akumulatora wyposażona została w innowacyjny silnik bezszczotkowy V2, który oferuje o 30% większą moc w porównaniu do wcześniejszych modeli. Smukła, ergonomiczna konstrukcja o niższym profilu umożliwia precyzyjne manewrowanie narzędziem i ogranicza zmęczenie dłoni. Sześciostopniowa regulacja prędkości pozwala dostosować urządzenie do różnych zadań – od wygładzania powierzchni drewnianych po renowacje metalowych elementów. Uszczelnienie przeciwpyłowe wyłącznika oraz wydajny system odprowadzania pyłu gwarantują czystość i bezpieczeństwo podczas pracy. Wymiana papieru ściernego jest szybka i intuicyjna dzięki mocowaniu na rzep. Model ten spełnia rygorystyczne normy CE i UKCA, a zabezpieczenie przed przeciążeniem zwiększa niezawodność urządzenia. Bezprzewodowa praca oraz kompatybilność z technologią EXT Keep Cool sprawiają, że narzędzie doskonale sprawdzi się zarówno w warsztacie, jak i podczas prac remontowych w domu.
- Silnik bezszczotkowy V2 ma moc większą nawet o 30%
- O 30% mniejsze drgania: nasza innowacyjna technologia zmniejsza drgania o 30% w porównaniu z poprzednim modelem, umożliwiając wygodną pracę przez dłuższy czas
- O 20% niższy profil: w porównaniu z poprzednim modelem szlifierka ma znacznie smuklejszą konstrukcję; przekłada się to na wygodniejszy, ergonomiczny chwyt i lepszą kontrolę, ograniczając zmęczenie użytkownika i zapewniając maksymalną precyzję
- Funkcja regulacji prędkości umożliwia dostosowanie narzędzia do konkretnych wymagań w różnych zastosowaniach
- Uszczelnienie przeciwpyłowe wyłącznika zapobiega jego uszkodzeniu w wyniku zapylenia
- Wysoka wydajność odprowadzania pyłu eliminuje jego obecność w powietrzu przy pracach szlifierskich
- Płyta szlifierska z mocowaniem na rzep umożliwia szybką i łatwą wymianę papieru ściernego
| Marka | Erbauer |
|---|---|
| Długość produktu | 122mm |
| Szerokość produktu | 166mm |
| Wysokość produktu | 125mm |
| Średnica oscylacji | 2.7mm |
| Przewodowy/bezprzewodowy | Bezprzewodowy |
| Baterie/akumulatory w zestawie | Brak baterii w zestawie |
| Kompatybilna technologia akumulatora | EXT Keep Cool |
| Napięcie zasilania | 18V |
| Napięcie | 18V |
| Typ mocowania papieru ściernego | Rzep |
| Średnica krążka ściernego | 125mm |
| Typ rękojeści | Soft grip |
| Materiał korpusu | Poliamid 6 (PA6-GF30) i elastomery termoplastyczne (TPE) |
| Typ łożyska | Pyłoszczelne |
| Typ odciągu pyłu | Worek na pył i funkcja odciągu |
| Typ silnika | Bezszczotkowy 2.0 |
| Sterowanie prędkością | 6-stopniowa regulacja prędkości |
| Prędkość bez obciążenia | 7000-11000 rpm |
| Technologia antywibracyjna | System tłumienia drgań |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wentylatorem |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | Zabezpieczenie przed przeciążeniem i nadprądowe |
| Uchwyt pomocniczy | Brak uchwytu pomocniczego |
| W zestawie | 1x worek na pył, 1x adapter odkurzacza i 3x papier ścierny (ziarnistość 80) |
| Norma | EN 62841-1:2015+A11:2022EN 62841-2-4:2014EN IEC 55014-1:2021EN IEC 55014-2:2021 |






