Opis
Ergonomiczna konstrukcja z miękką rękojeścią oraz systemem tłumienia drgań sprawia, że nawet długotrwała praca narzędziem jest komfortowa i bezpieczna dla użytkownika. Wydajny silnik bezszczotkowy 2.0 zapewnia o 35% większą moc i umożliwia osiągnięcie aż 18 000 oscylacji na minutę, gwarantując szybkie tempo realizacji zadań. Intuicyjna 6-stopniowa regulacja prędkości pozwala optymalnie dostosować urządzenie do cięcia drewna, płyt kartonowo-gipsowych, metalu, a także do szlifowania i zeskrobywania zaschniętych klejów. Podwójna lampka LED doskonale oświetla miejsce pracy, zwiększając precyzję oraz bezpieczeństwo podczas wykonywania szczegółowych czynności. Narzędzie wielofunkcyjne Erbauer G2 18 V wyposażono w beznarzędziowy system wymiany ostrzy i uniwersalny interfejs kompatybilny z akcesoriami różnych marek, co pozwala na szybkie dostosowanie sprzętu do aktualnych potrzeb. Solidna obudowa z aluminium i poliamidu gwarantuje trwałość, a zabezpieczenia przed przeciążeniem i płynny rozruch chronią urządzenie podczas intensywnej eksploatacji. W zestawie znajduje się bogaty komplet akcesoriów, dzięki czemu narzędzie jest gotowe do różnorodnych zastosowań zarówno w domu, jak i podczas profesjonalnych prac remontowych.
- Silnik bezszczotkowy V2 ma moc większą nawet o 35%
- System tłumienia drgań obniża ich poziom o 80% w porównaniu z poprzednim modelem, zwiększając wygodę pracy
- Silnik bezszczotkowy i technologia utrzymywania stałej prędkości obrotowej zapewniają wysoką wydajność pracy przy 18 000 oscylacji na minutę i prędkości o 60% większej niż w poprzednim modelu
- Podwójna lampka robocza LED oświetla miejsce pracy
- Ścisk szybkozaciskowy umożliwia szybką beznarzędziową wymianę ostrza
- Uniwersalny interfejs jest zgodny z większością markowych akcesoriów
- Pokrętło regulacji prędkości umożliwia optymalny dobór prędkości do różnych zastosowań
| Marka | Erbauer |
|---|---|
| Typ produktu | Akcesorium wielofunkcyjne |
| Długość produktu | 330mm |
| Szerokość produktu | 72mm |
| Wysokość produktu | 100mm |
| Waga (kg) | 0.7kg |
| Typ silnika | Bezszczotkowy 2.0 |
| Typ łożyska | Kulkowe |
| Typ rękojeści | Soft grip |
| Materiał rękojeści | Elastomery termoplastyczne (TPE) |
| Materiał korpusu | Poliamid 6 (PA6-GF30) |
| Materiał przekładni zębatej | Stal |
| Materiał obudowy przekładni | Aluminium |
| Liczba akumulatorów w zestawie | 0 |
| Kompatybilna technologia akumulatora | EXT Keep Cool |
| Baterie/akumulatory w zestawie | Brak baterii w zestawie |
| Kąt oscylacji | 3.6° |
| Sterowanie prędkością | 6-stopniowa regulacja prędkości |
| Prędkość bez obciążenia | 11000-18000 rpm |
| Maksymalne obroty na minutę | 18000rpm |
| Płynny rozruch | Płynny rozruch |
| Napięcie | 18V |
| System tłumienia wibracji | System antywibracyjny |
| Technologia antywibracyjna | System tłumienia drgań |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wentylatorem |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | Zabezpieczenie przed przeciążeniem i nadprądowe |
| Oświetlenie robocze | Lampka robocza LED |
| Typ mocowania ostrza | Uniwersalny |
| Ostrze przeznaczone do cięcia precyzyjnego | Ostrze nieprzeznaczone do cięcia precyzyjnego |
| System wymiany ostrzy | Beznarzędziowy |
| W zestawie | 1x brzeszczot wgłębny — drewno; 1x brzeszczot wgłębny — metal; 1x brzeszczot segmentowy; 1x skrobak; 1x pudełko plastikowe na akcesoria; 1x adapter do markowych akcesoriów; 1x zestaw stopy; 9x papier ścierny (ziarnistość 80) |
| Przeznaczenie | Cięcie drewna, tworzyw sztucznych, płyt kartonowo-gipsowych i gwoździ; szlifowanie drewna i płyt kartonowo-gipsowych; zeskrobywanie zaschniętych klejów |






