Opis
Mieszarka Erbauer 18 V bez akumulatora znajdzie zastosowanie podczas prac budowlanych. Produkt ten możesz wykorzystać do mieszania różnych materiałów, np. tynku lub betonu. Dzięki temu przygotowanie materiału budowlanego jest dużo prostsze, a efekt okazuje się lepszy. Urządzenie działa bezprzewodowo. Nie będziesz tym samym uzależniony od długości przewodu elektrycznego. Mieszarka Erbauer bez akumulatora została wyposażona w silnik bezszczotkowy. Zapewnia on skuteczne działanie oraz dużą moc. Płynny rozruch natomiast ogranicza szarpnięcie podczas uruchamiania urządzenia. Dzięki uchwytowi soft grip praca z tym produktem jest bardziej komfortowa. Mieszarka pozwala także na regulację prędkości.
- System jednej baterii EXT
- Technologia bezszczotkowa zapewnia wysoką wydajność, moc i dłuższą żywotność silnika
- Łagodny start zapewnia płynny rozruch i minimalny odrzut
- Uchwyt ze stalowym wzmocnieniem zapewnia większą wytrzymałość na uderzenia
- Miękki uchwyt zapewnia wygodę użytkowania
- Funkcja regulacji prędkości
- Gwint mocujący M14
| Marka | Erbauer |
|---|---|
| Nazwa/numer modelu | EPM18-Li |
| Długość produktu | 380mm |
| Szerokość produktu | 200mm |
| Wysokość produktu | 238mm |
| Waga (kg) | 348kg |
| Baterie/akumulatory w zestawie | Brak baterii w zestawie |
| Kompatybilna technologia akumulatora | EXT Keep Cool |
| Typ rękojeści | Soft grip |
| Typ rozruchu | Płynny rozruch |
| Typ trzonka | Gwint M14 |
| Materiał obudowy przekładni | Stop aluminium |
| Materiał przekładni zębatej | Stal (40Cr) |
| Materiał rękojeści | Elastomery termoplastyczne (TPE) |
| Typ przełącznika | Przełącznik blokujący |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Sterowanie prędkością | Regulacja prędkości |
| Prędkość bez obciążenia | 200-650 rpm |
| Maksymalne obroty na minutę | 650rpm |
| Maksymalna objętość mieszania | 120L |
| Napięcie | 18V |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wentylatorem |
| Sposób przenoszenia | Brak walizki |
| W zestawie | 1 x mieszadło 2 x klucz |





