Opis
Szlifierka taśmowa Erbauer 18 V bez akumulatora jest elektronarzędziem, które wykorzystasz podczas prac szlifierskich. Produkt ten został wyposażony w uchwyt soft grip. Dzięki temu praca z nią jest bardziej komfortowa. Szlifierka taśmowa Erbauer bez akumulatora ma także wbudowany silnik bezszczotkowy. Sprawia on, że urządzenie jest niezawodne oraz pozwala na osiągnięcie większej mocy. Produkt ten dzięki regulowanemu prowadzeniu taśmy jest łatwy w użyciu. Z kolei regulacja prędkości pozwala na dopasowanie tempa szlifowania do rodzaju obrabianego tworzywa. Elektronarzędzie zostało wyposażone w zabezpieczenie przed przeciążeniem i nadprądowe.
- System jednej baterii EXT
- Technologia bezszczotkowa zapewnia maksymalną szybkość, moc i żywotność silnika
- Przełącznik blokujący nie powoduje zmęczenia podczas długiego użytkowania
- Przedni gałkowy uchwyt można ustawić w czterech różnych położeniach, co zwiększa wszechstronność i wygodę korzystania z narzędzia
- Automatyczna kontrola taśmy: narzędzie automatycznie ustawia taśmę pośrodku stopy, zapewniając jej idealne wyrównanie
- Mechanizm szybkiego zwalniania taśmy umożliwia łatwą i szybką wymianę taśm
- Funkcja regulacji prędkości
| Marka | Erbauer |
|---|---|
| Długość produktu | 267mm |
| Szerokość produktu | 147mm |
| Wysokość produktu | 204mm |
| Waga narzędzia bez akumulatora | 2.8kg |
| Kolor | Niebieski i czerwony |
| Prowadzenie taśmy | Regulowane prowadzenie taśmy |
| Długość taśmy szlifierskiej | 457mm |
| Szerokość taśmy szlifierskiej | 76mm |
| Maksymalna prędkość taśmy | 330m/min |
| Przewodowy/bezprzewodowy | Bezprzewodowy |
| Baterie/akumulatory w zestawie | Brak baterii w zestawie |
| Liczba akumulatorów w zestawie | 0 |
| Kompatybilna technologia akumulatora | EXT Keep Cool |
| Napięcie zasilania | 18V |
| Napięcie | 18V |
| Typ rękojeści | Soft grip |
| Materiał korpusu | Polipropylen (PP) |
| Typ łożyska | Pyłoszczelne |
| Typ odciągu pyłu | Worek na pył i funkcja odciągu |
| Typ przełącznika | Spust z blokadą w położeniu włączonym |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Sterowanie prędkością | Regulacja prędkości |
| Technologia antywibracyjna | Bez tłumienia drgań |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wentylatorem |
| Uchwyt pomocniczy | Uchwyt pomocniczy |
| Sposób przenoszenia | Brak walizki |
| W zestawie | 1 x taśma szlifierska (gradacja 80) 1 x adapter do odsysania pyłu 1 x worek na pył |






